BOKHYLLA, 1960-tal.

BOKHYLLA, 1960-tal.

Teakfaner. Tredelat. Överdel med hyllplan. Underdel med fyra lådor samt skåpsdörrar och bakomliggande hyllplan. Brännmärkta "Royal Board, Made in Sweden". Bredd 128, djup 42, höjd 157 cm

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
2 000 SEK