Teakfaner. Tredelat. Överdel med hyllplan. Underdel med fyra lådor samt skåpsdörrar och bakomliggande hyllplan. Brännmärkta "Royal Board, Made in Sweden". Bredd 128, djup 42, höjd 157 cm
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.