18K guld, 3 briljanter ca 0.42 ct, 1 safir, 1 rubin. Stämplad Lantz, Stockholm 2010. Personlig gravyr. Vikt 8.3 gram, mått drygt 18,75/56.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10