STICKERT OCH PARADBÄLTE, M / 1930, för officer vid flygvapnet, Sverige.

Förgylld mässing. Svärtat läder. Stickertens fästet med en portepee. Längd ca 33. Paradskärpets längd ca 95 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Beslag vid stickertens fäste delvis löst.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

415. Shih Chieh Huang, "Eye Dea".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK