Allmoge
1030003

HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-talets början

Dörrpar med profilerade speglar. Bakomvarande hyllplan. Bredd ca 56, djup ca 28, höjd ca 50 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor. Renoverad.

Utropspris
2 000 SEK