YRJÖ EDELMANN

Färglitografi, signerad o numrerad 36/150.

Paket. Ca 44 x 64 cm. Oramad.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske
Biträdande specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk

christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    15 timmar 5 minuter

    Utropspris: 2 500 SEK

    750
    73 EUR
    86 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    320 maj 19:23750SEK
    220 maj 16:25400SEK
    120 maj 14:11300SEK