MÄRKLIN, 37 delar, lok, vagnar och räls, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Ånglok med tender (#3005), diesellok (#3021), fyra personvagnar och fem tankvagnar. 23 rälsdelar, två stoppbockar samt transformator. Huvudsakligen i originalförpackningar. Lokens längd (inkl. tender) 21 - 25 cm.

Slitage. Ej funktionstestat. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
2 000 SEK