Design
1030146

FÅTÖLJER, ett par, "Basset", Boris Berlin och Aleksej Iskos för Versus, 2010-tal

Mjukt stoppade fåtöljer med klädsel i ullblandning. Etikettmärkta. Längd 110, bredd 90, höjd 69 cm

Smärre slitage.

Utropspris
10 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

88. Vacheron Constantin, "First Tourbillon", ca 1994.
Utropspris
420 000 - 440 000 SEK
Budhistorik
400 000

ditt bud
Aktuellt bud:
400 000 SEK