Briljanter i stavar som en snöflinga. Totalt 0.67 ct enligt gravyr. Stämplad Guldia. Svensk importstämpel. 14K vitguld. Ringstorlek 16.25/51. Vikt 4,7 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.