KANNA, tenn, GAB, Stockholm 1933.

Krönt av faun. Höjd 33,5 cm.

Slitage. Repor. Bucklor.

Klubbat pris
1 700
153
161
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
24 mar 2018 14:28
1 700 SEK
24 mar 2018 8:10
1 600 SEK
24 mar 2018 8:10
1 500 SEK
24 mar 2018 8:10
1 500 SEK
22 mar 2018 18:40
1 400 SEK
22 mar 2018 8:11
1 300 SEK
21 mar 2018 19:08
1 100 SEK
18 mar 2018 10:14
1 000 SEK
16 mar 2018 20:21
300 SEK