Mörkbetsat trä, front med två glasade dörrar, längd 95, bredd 51, höjd 167 cm, invändig belysning. Nyckel finns.
Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage. Repor. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10