HÄNGE

Med rosenslipade diamanter.

14K guld. Höjd 3,5 cm. Vikt 5,0 gram.

Konditionsrapport

Slitage. Lagningar. En diamant saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sara Berglund

Göteborg

Sara Berglund
Gemmolog, värderare

sara.berglund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    249 EUR
    290 USD

    Budhistorik (7 bud)
    412 jul 22:372600SEK
    2A12 jul 22:372402SEK
    212 jul 21:452400SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes