OFFICINE PANERAI

Radiomir 1940, kronograf, armbandsur, 45 mm.

18K vitguld, manuell, plexiglas, läderband, viklås i 18K vitguld, cert november 2016, box, ytterkartong.

Limiterad och numrerad (81 av 100)

Caliber OP XXV, Verk nr. 121722, Serie nr. OP 6949/BB1667278, Ref nr. PAM00520, Boett nr. Q081/100,

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V39

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Carl  Palmegren

Carl Palmegren
Biträdande specialist klockor

carl.palmegren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 000 SEK

    170 000
    16 623 EUR
    19 439 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    522 maj 07:45170000SEK
    522 maj 07:45160000SEK
    522 maj 07:44150000SEK