ZENITH, SKEPPSKRONOMETER, 1900-tal,

Fodral i mahogny med mässingsdetaljer. Fodral ca 15x15 cm, höjd 11 cm. Nyckel finns.

Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
5 000 SEK