1031095

MONICA BRATT

Champagneglas och snapsglas, nio delar, stycken, Reijmyre, 1900-talets andra hälft.

Två glas etikettmärkta.
Sex champagneglas, höjd 15,5 cm.
Tre snapsglas, höjd 7,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    700
    67 EUR
    78 USD

    Budhistorik (9 bud)
    430 jun 22:41700SEK
    2A30 jun 22:41650SEK
    430 jun 22:41602SEK