Monica Bratt

(Sverige, 1913-1961)
Monica Bratt
(Sverige, 1913-1961)

MONICA BRATT, champagneglas och snapsglas, nio delar, stycken, Reijmyre, 1900-talets andra hälft.

Två glas etikettmärkta.
Sex champagneglas, höjd 15,5 cm.
Tre snapsglas, höjd 7,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
700
62
65
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
30 jun 2018 22:41
700 SEK
30 jun 2018 22:41
650 SEK
30 jun 2018 22:41
602 SEK
30 jun 2018 22:40
552 SEK
30 jun 2018 22:40
502 SEK
30 jun 2018 20:09
452 SEK
30 jun 2018 20:09
402 SEK
29 jun 2018 17:00
350 SEK
25 jun 2018 21:21
300 SEK