HYDROGRAF, 1900-talets första hälft.

Fodral av bonat lövträ. Delar av mässing. Längd 28. Bredd 13,5. Höjd 16,5 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK