Rödlaserade med läderklädda sitsar. Lackerade ben. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 45 cm.
Slitage. Smärre fläckar. Mindre skador. Några gummitassar och en plastkåpa saknas. Tryckmärken på den mjuka sitsen pga staplade under lagerhållning