silver, glas, mått 4 x 3 cm, vikt 7 g. Stämplad W.B s.
Slitage
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10