TIFFANY & CO, ring med briljantslipad diamant 0.29 ct.
Platina. Numrerad 3100188. Diamant 0.29 ct, I/VS2 enligt certifikat. Ringskena med 18 briljantslipade diamanter totalt ca 0.17 ct. Storlek 16/51. Vikt 3,2 gram. Presentask medföljer.
Slitage.