CÉLINE, SKÄRP, 3 st
I svart samt mörklå skinn och mocca. Guldfärgade spännen. Storlek ca 70-80 cm.
Slitage. Märken. Ett skärp med mindre läderskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10