1 komplett triptyk, 1 komplett diptyk. Ett par en-blads affischer, samt någon inkomplett diptyk, någon dublett. 11 blad ca 98 x 70 cm.
Slitage. Skador, vikveck och revor ställvis.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10