ERIC ERICSON, handspegel, Firma Svenskt Tenn, 2012

Tenn med läderklätt handtag. Spegelns baksida med dekor av ansikte. Längd ca 25,5 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
30 mar 2018 17:19
1 700 SEK
29 mar 2018 7:58
1 600 SEK
27 mar 2018 10:04
1 500 SEK
26 mar 2018 19:32
700 SEK
24 mar 2018 8:13
500 SEK
23 mar 2018 20:06
350 SEK