INGEGERD RÅMAN, vas, glas, Orrefors, signerad
Cylindrisk vas i klarglas med frostat mönster. Signerad Orrefors Expo 5224-28/400 Ingegerd Råman. Höjd 48 cm.
Smärre slitage.