ULLA PROCOPÉ, servisdelar, 26 delar, Arabia, Valencia
3 st assietter 19,5 cm 15 st tallrikar 26 cm 7 djupa tallrikar 23 cm 1 lockterrin diameter 32 cm, höjd 20
Nagg. Slitage. Sprickor.