ERIC LÖFMAN, ljusstakar, ett par, silver, MGAB, Uppsala 1973.

Rund form. Dekor av vågband. Höjd 8,5 cm. Fyllda.

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
31 mar 2018 22:54
1 000 SEK
27 mar 2018 8:15
750 SEK
25 mar 2018 23:07
500 SEK
24 mar 2018 8:44
400 SEK
24 mar 2018 7:53
350 SEK
23 mar 2018 21:21
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

178. Albert Watson, "David Bowie, The Finger, New York City, 1996".
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK