ERIC LÖFMAN, vas, silver, MGAB, Uppsala 1986.

Hamrad dekor. Höjd 19 cm. Vikt ca 360 gram.

Slitage. Bucklor. Botten med inskription.

Klubbat pris
1 004
89
93
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
31 mar 2018 22:50
1 004 SEK
31 mar 2018 22:50
1 001 SEK
30 mar 2018 11:03
950 SEK
29 mar 2018 18:02
900 SEK
27 mar 2018 8:16
850 SEK
27 mar 2018 8:16
800 SEK
24 mar 2018 16:49
755 SEK
24 mar 2018 16:49
705 SEK
24 mar 2018 15:22
350 SEK
24 mar 2018 8:50
300 SEK