BRUNO MATHSSON, fåtöljer, ett par, "Jetson", Dux, 1900-talets andra hälft.

Blankkromade underreden. Sitsar i canvas. Läderklädda dynor och detaljer. Etikettmärkta. Sitshöjd 44/38 cm.

Bruksslitage med mindre fläckar.

Klubbat pris
25 000
2 218
2 339
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
27 mar 2018 18:20
25 000 SEK
27 mar 2018 18:19
24 000 SEK
27 mar 2018 18:18
23 000 SEK
27 mar 2018 18:18
22 000 SEK
27 mar 2018 18:18
21 000 SEK
27 mar 2018 18:17
21 000 SEK
27 mar 2018 18:17
20 000 SEK
27 mar 2018 18:16
19 500 SEK
27 mar 2018 18:15
19 000 SEK
27 mar 2018 18:14
19 000 SEK
27 mar 2018 18:12
18 500 SEK
27 mar 2018 18:10
18 000 SEK
27 mar 2018 18:10
17 500 SEK
23 mar 2018 19:04
17 000 SEK
22 mar 2018 9:44
16 500 SEK
20 mar 2018 12:42
16 000 SEK
19 mar 2018 23:14
6 000 SEK