JOSÉ LUIS SANCHEZ

Skulptur, brons, stämpelsignerad och numrerad 1000/941.

Komposition. Komposition. På sockel av plexiglas. Höjd inklusive sockel 8 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytsslitage. Repor och märken på sockel.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V5
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 200
    116 EUR
    142 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    219 apr 20:481200SEK
    519 apr 19:111100SEK
    418 apr 21:121000SEK