THOMAS SANDELL, soffbord, "Miami", för B&B Italia, omkring år 2000.
Etikettmärkt. Stomme av lackad metall. Skiva av corian med skålformad nedsänkning. Längd 155,5, Bredd 43,5, Höjd 42 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.