PARTI MEDALJER OCH MYNT, 1800-1900-tal.

Delvis silver. Bland annat rysk minnesmedalj i silver: Alexander III:s regeringstid, Bordsmedalj i brons, Vallgren: Albert Edelfelt 1854-1905.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
200 EUR