Glasad dörr, bakomliggande hyllinredning med fyra hyllor, djup 25 cm. Bredd 85 cm, djup 31,5 cm, höjd 163 cm. Nyckel finns.
Ommålat. Enstaka torrsprickor. Slitage. Lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10