Stomme av trä med faner av jakaranda. Front med 6 lådor. Längd 70 cm. Djup 42 cm. Höjd 100 cm.
Märken. Slitage. Fanerskador. Nyckel saknas.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här