SERVERINGSVAGN 1900-talets mitt

Mörkbonat trä, överst bricka, nedtill löst hyllplan av glas, längd 71, bredd 44, höjd 63 cm

Bruksskick. Obetydligt ytslitage. Repor.

Klubbat pris
1 300
114
119
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
27 mar 2018 0:25
1 300 SEK
27 mar 2018 0:25
1 200 SEK
26 mar 2018 7:11
1 150 SEK
24 mar 2018 15:57
1 050 SEK
24 mar 2018 15:57
1 000 SEK
24 mar 2018 15:56
950 SEK
24 mar 2018 15:56
900 SEK
23 mar 2018 20:08
850 SEK
23 mar 2018 16:05
800 SEK
23 mar 2018 14:12
750 SEK
23 mar 2018 14:12
700 SEK
21 mar 2018 12:28
650 SEK
21 mar 2018 12:28
600 SEK
21 mar 2018 12:28
550 SEK
21 mar 2018 12:28
500 SEK
21 mar 2018 12:28
400 SEK
21 mar 2018 12:28
350 SEK
21 mar 2018 10:12
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13