Design
1034018

SERVISDELAR, 14 , flintgods, "LA", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1950/60-tal.

3 assietter 17,5 cm
5 skålar 21 cm
6 tallrikar 25 cm

Nagg. Repor. Märken. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK