SAMLING SILVER, 5 delar, bland annat importstämplar.
Oval korg med genombruten dekor. Längd 23 cm. Bredd 18 cm.
Bärsked med genombruten dekor.Längd 22 cm.
2 st kakstänger, längd 14-18 cm.
Mindre tårtspade, längd 17 cm. Vikt ca 330 g
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.