ALEXANDER LANGLET, Olja på duk, sigtnerad och daterad -41.
Ridande karolin. Duk 30 x 38 cm.
Konst i svenska hem, samling II:744.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 500 SEK