HYLLSEKTION, 1900-talets andra hälft.

Ek. Fyra sektioner. Underdelar med skåp och lådor. Överdelar med skåp och fack, delvis glasade luckor. En fällbar lucka med invändig barinredning. Med belysning. Längd 360 cm, bredd 50 cm, höjd 220 cm.

Bruksskick. Märken. Hål upptaget i bakstycke. Fläckar. Ej funktionstestad belysning.

Utropspris
4 000 SEK