VÄGGKONSOLER, ett par porslin, ca 1900, Tyskland.

Porslinskonsoler monterat på trä. Genombruten dekor samt floral dekor. Längd 33 cm. Höjd 30 cm. Djup 18 cm.

Märken. Slitage. Nagg. Mindre avslag.

Utropspris
4 000 SEK