CHARLOTTE HAMILTON, skålfat samt 12 assietter, stengods, Rörstrand, 1900-talets mitt.

Skålfat diameter 36,5 cm.
Assietter diameter 19,5 cm.

Krackelyr. Fläckar.

Klubbat pris
1 700
151
159
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
26 mar 2018 18:40
1 700 SEK
26 mar 2018 18:40
1 600 SEK
24 mar 2018 7:41
1 000 SEK