Design
1034681

Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS, glas, signerad G. Nyman Nuutajärvi Notsjö -54.

Klart glas och lila glas med musch. Höjd 20 cm.

Kantnagg i botten.

Utropspris
200 EUR