BORDSLAMPOR

Två st 1900-talets andra hälft.

Stomme av formgjutet glas, höjd inkl lampfäste 36-38 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    800
    77 EUR
    95 USD

    Budhistorik (3 bud)
    317 apr 13:19800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes
    212 apr 14:10355SEK
    110 apr 14:38300SEK