SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt,

oval form, gummibeklädda hjul. Längd ca 70 cm, bredd 50 cm, höjd 67 cm.

Slitage. Repor. Ställvis torkat gummi.

Klubbat pris
2 655
234
244
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
27 mar 2018 10:23
2 655 SEK
27 mar 2018 10:23
2 500 SEK
27 mar 2018 9:18
2 400 SEK
27 mar 2018 9:17
2 200 SEK
27 mar 2018 9:17
2 100 SEK
27 mar 2018 9:16
1 900 SEK
27 mar 2018 9:16
1 800 SEK
27 mar 2018 9:15
1 600 SEK
27 mar 2018 9:15
1 500 SEK
27 mar 2018 9:15
1 300 SEK
27 mar 2018 9:15
1 200 SEK
27 mar 2018 9:14
1 100 SEK
27 mar 2018 9:14
1 000 SEK
27 mar 2018 9:12
650 SEK
27 mar 2018 9:12
600 SEK
27 mar 2018 9:12
550 SEK
27 mar 2018 9:12
500 SEK
27 mar 2018 1:57
450 SEK
26 mar 2018 19:43
400 SEK
25 mar 2018 8:53
350 SEK
20 mar 2018 20:42
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

262. Barbro Bäckström, Sovande.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Budhistorik
115 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK