TÅGSET, plåt, GBN Bavaria, Bing Werke, tre delar samt räls, 1900-talets första hälft.

Ånglok, längd 20 cm. Två passagerarvagnar, längd 17 cm. Mindre lok samt tender medföljer. Räls. Original kartong. Nyckel finns.

Kartong med slitage. Bruksslitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK