CAFÉBORD, 1930-tal

CAFÉBORD, 1930-tal

Stomme i lövträ. Rund fot i metall. Skivan klädd med laminat. Längd 60, bredd 55, höjd 73 cm

Slitage. Märken. Spricka.

Klubbat pris
2 700
240
250
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
30 mar 2018 17:31
2 700 SEK
30 mar 2018 17:31
2 500 SEK
30 mar 2018 16:46
2 000 SEK
30 mar 2018 16:46
1 900 SEK
30 mar 2018 16:45
1 700 SEK
30 mar 2018 16:45
1 600 SEK
27 mar 2018 12:46
1 200 SEK
24 mar 2018 7:14
1 100 SEK
23 mar 2018 8:09
1 000 SEK