GLASSERVIS, 43 delar, delvis Monica Bratt, Reijmyre och Pukeberg, 1900-talets andra hälft.

Sex små skålar, vas, tolv snapsglas, sex seltersglas, sex skålar på fot samt tolv ölglas.

Slitage. Sju delar med nagg (däribland samtliga små skålar).

Utropspris
2 000 SEK