Stämplad Schalin. Fem briljantslipade diamanter totalt 0.75 ct enligt gravyr. Diamanter ca H (Wesselton)/VS. 18K guld, med svensk kontrollstämpel. Storlek 16,5/52. Vikt 4,1 gram.
Gravyr. Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.