Rund stensockel, skaft i patinerad metall i form av man med orm. Höjd inkl montering 48 cm. Totalhöjd 65 cm, skärmens diameter 36 cm.
Lös montering, lampskärmen sned. Ej funktionstestad. Nagg. Ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10