Ek. Dörrpar med slipade glasrutor, nyckelskyltar i koppar, bakomliggande hyllplan, skuren dekor. Upphängningsringar. Bredd 68 cm, djup 27-34 cm, höjd 63, höjd inkl. dekor 73 cm. Nyckel finns.
Slitage, repor. Lagning och spricka i bakstycket.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10