PARTI SILVER, 28 delar, bl.a. "Musslan" och "Suomi", finska stämplar 1920-60.

Suomi: 6 kaffeskedar, kakspade, smörkniv och serveringssked.
Musslan bl.a.: 6 dessertskedar, 2 serveringsskedar, osthyvel.
2 kaktänger, 2 sockertänger, kakspade och och istång.
Tot vikt 938 g.

Bruksslitage, anlöpningar. Gravyer.

Utropspris
300 EUR