EGONA

Armbandsur, 37,5 mm.

Kronograf, 18K guld samt metal, manuell, plexiglas, läderband, 1950-tal.

Boettnr. 108633

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Utbytt glas och urtavla med patina med rost på visare och sifferindex. Trasigt läderband.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Jigfelt

Göteborg

Malin Jigfelt

malin.jigfelt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 500 SEK

    Slutpris

    4 500
    438 EUR
    506 USD

    Budhistorik (9 bud)
    413 jun 19:574500SEK
    Acceptpris på 4 500 SEK uppnåddes
    413 jun 19:574400SEK
    413 jun 19:574200SEK